Soutěž o 3 knihy.... Obchodník se smrtí

Hugh Laurie, představitel populárního doktora House ve stejnojmenném televizním seriálu je renesanční člověk.

Dr. HouseVedle herectví se věnuje úspěšně mnoha profesím – a jednou z nich je literatura. Tento thriller je jeho prvotinou, která se ihned po vydání setkala s více než příznivým ohlasem jak mezi čtenáři, tak i mezi odbornou veřejností.

Svěží, napínavé, chytré, ale především vtipné čtení, u něhož se rozhodně nebudete nudit. Thomas Lang, toho času bodyguard na volné noze, se nechá najmout na vraždu amerického průmyslníka. Nakonec se však rozhodne svou oběť varovat… Jeho dobrý skutek nezůstane nepotrestán. Proti své vůli se ocitá ve víru dramatických událostí, v nichž jsou zapleteni mezinárodní teroristé, CIA i obchodníci se zbraněmi…

Knihu Obchodník se smrtí od Hugha Laurie od nás můžete získat, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování.

Otázka:

Jakým prosefím se Hugh Laurie ještě úspěšně věnuje?


Odpovědi zasílejte do 9.8. 2014 na internet@xantypa.cz

Hugha Laurieho

Máte také jedinečnou šanci vidět Hugha Laurie na koncertu příští úterý v Brně.....

KoncertKoncert Hugha Laurieho alias doktora House v České republice se odehraje 22. července od 20.00 v brněnské Kajot Aréně. Hugh Laurie s výtečnou kapelou The Copper Bottom Band do jihomoravské metropole míří v rámci mimořádně úspěšného světového turné, propagujícího aktuální album Didn’t It Rain.
Návštěvníci brněnského koncertu budou mít výjimečnou příležitost přesvědčit se o tom, že Hugh Laurie coby zpěvák a klavírista podává stejně brilantní výkony jako v roli seriálového doktora Gregoryho House. Bez obligátní hůlky, zato se skupinou skvělých hudebníků za zády. The Copper Bottom Band se dal dohromady díky Laurieho producentovi. „Tyhle výtečné muzikanty jsem našel s pomocí mého producenta Joea Henryho, zná všechny hudebníky, které si jen umíte představit. Bez něho bych to nedokázal,“ potvrdil Hugh Laurie. A jak vnímá fakt, že mnoho lidí na jeho koncerty láká možnost vidět Dr. House „live“ spíš než chuť poslechnout si v jeho podání prvotřídní blues? „Určitě to není frustrující. Jsem pyšný na House a jsem vděčný za šanci hrát tuto postavu, a pokud k tomu mohu lidi bavit i hudbou, pak jsem šťastný muž…“
Hugh Laurie je celosvětově známá a uznávaná celebrita, muž mnoha talentů, brilantní herec, spisovatel, zpěvák a klavírista. On sám říká, že všechny své „profese“ považuje za zábavné, i když každou jinak, a především ho baví spolupracovat s lidmi, které má rád. „Doufám, že se stanu středovým obráncem Realu Madrid,“ odpověděl Laurie s úsměvem na otázku, zda hodlá vykročit ještě na další kariérní dráhu. Do hudebního světa vstoupil v roce 2011 v dvaapadesáti letech bluesovou deskou Let Them Talk. Druhé album Didn’t It Rain vyšlo vloni a jde ještě dál ke zdrojům tradičního amerického hudebního stylu. Co bude znít z jeho třetího alba, zatím není jisté. „Stále o něm přemýšlím, ale teď si užívám koncerty a hraní na živo,“ dodal Hugh Laurie.
Zbývající vstupenky na jediný koncert Hugha Laurieho v České republice 22. 7. 2014 v brněnské Kajot Aréně jsou v předprodeji v síti Ticket Art – www.ticket-art.cz a TicketPortal – www.ticketportal.cz v cenách od 590 Kč.

Aktuální vydání
XANTYPA 10/2019

XANTYPA XANTYPA 10/2019

Obsah vydání

Inzerce
banner_predplatne