Soutěž o vstupenky na veletrh starožitností Antique a o pamětní medaili

 

 16-zlate-kapesni-hodinkyjpg.jpg

 

Dvakrát do roka se na Novoměstské radnici v Praze scházejí renomovaní starožitníci, aby představili veřejnosti to nejzajímavější ze své nabídky. Pokud tedy máte starožitnosti rádi, nebo vás zajímají, ale nikdy jste se ještě neosmělili vejít do nějakého starožitnictví, máte možnost navštívit jich nyní více než šedesát pod jednou střechou. Podzimní, již 40. veletrh Antique se koná od 23. do 26. listopadu a letos se zaměří především na téma sběratelství a budování sbírek. Možná vás překvapí, že kvalitní drobnou starožitnost můžete pořídit už od několika stokorun. Nebo díky přítomným expertům naopak zjistíte, jak zajímavou historii – a třeba i vysokou hodnotu – má kousek, který doma už léta schováváte po prababičce. To všechno jsou důvody, proč se na Antique vydat.

 

 medaile-jpg-vykrytajpg.jpg

 

Pokud správně odpovíte na naši otázku a budete vylosováni, můžete se na veletrh vypravit zdarma. Pět z vás má možnost získat 2 volné vstupenky na veletrh Antique. Hlavní cenou je pak bronzová pamětní medaile připomínající 25 let existence Asociace starožitníků, která veletrh pořádá.

 

Soutěžní otázka:

Hlavním tématem podzimního veletrhu je sběratelství. Evropsky významným sběratelem byl i jeden slavný panovník spjatý i s naší zemí. Víte který?

  1. Josef I.

  2. Jiří z Poděbrad

  3. Rudolf II.

 

Odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu: souteze@xantypa.cz

Aktuální vydání
XANTYPA 10/2018

XANTYPA XANTYPA 10/2018

Obsah vydání

Inzerce
banner_predplatne